Image

Safaris Lietuvoje ? pasirodo yra tokia vieta, visai prie Anykščių miesto. Jeigu norite puikios dienos iškylos su šeima, pabūti gamtoje, pavalgyti skanių picų ir gauti nepakartojamų emocijų, tai būtinai nuvažiuokite į safarį parką :)

Vaiva K., Vilnius
Image

Būtinai turite užvažiuoti ir aplankyti Safarį parką, jeigu būsite Anykščiuose. Pusės valandos safari turas prabėgs labai greitai, o įspūdžių turėsite tikrai ilgam. Kitą kartą gal rinksiuosi valandos turą, kad ilgiau pastebėti gyvūnus !

Arvydas, Jonava
Image

Kol vaikai važinėjo safari ir žaidė, mes pasidarėme pikniką ant vejos, pasivaikščiojome basi po balto smėlio paplūdimį ir stebėjome aplink skraidančius paukščius.

Danutė, Vilnius
Image

Pirmą kartą esu tokio tipo zoologijos sode, kur man negaila gyvūnų, ir ne tik mums smagu stebėti juos, bet ir jiems tikrai gera čia gyventi. Ačiū, už gerą laiką Safari parke :)

Mindaugas, UK
Image

Mūsų vaikai buvo sužavėti. Važiuoti su visureigiu, matyti besiganačius laimingus gyvūnus, iš taip arti stebėti juos - tai tikrai unikali ir vienintelė tokia patirtis Lietuvoje !

Tomas, Kaunas
Image

Pirmą kartą teko pamatyti gyvai bėgančių stručių bandą ir tai man paliko neįtikėtiną įspūdį. Daug gamtos, gyvūnų ir gero laiko :) Būtinai rekomenduosime ir kitiems.

Skaistė, Vilnius