Visi rasite sau tinkamą pramogą.

Laukiame atvykstant Jūsų grupės!
Image
Grupės didesnės nei 12 žmonių privalo rezervuoti apsilankimą parke iš anksto. Savaitgaliais ir švenčių dienomis, rekomenduojame rezervuoti laiką, bent jau dvi savaitės iš anksto.

Planuodami apsilankymą parke, siūlome atsižvelgti į mūsų galimybes per 1 valandą pasiūlyti turus 24-36 asmenims. Visada rekomenduojame suplanuoti dviejų valandų apsilankymą parke, jeigu grupė didesnė nei 24 asmenys. Kol dalis grupės važiuoja Safariu, tai kiti gali pailsėti ir praleisti laiką mūsų poilsio erdvėse - pasivaikščioti po parką, pavalgyti picų ir atsigerti kavos mūsų picerijoje, pažaisti žaidimų aikštelėse.

 

Siūlome kelis paslaugų paketus mokinių ekskursijoms:

Safaris - 20 minučių Safari turas su visureigiu po safari parką.

Safaris + matinimas - 20 minučių Safari turas su visureigiu po safari parką ir maitinimas Bianco picerijoje. Skanios ir sočios malkinėje krosnyje keptos picos ( 2 gabaliukai ir gaivusis gėrimas).

Safaris + pramogos - 20 minučių Safari turas su visureigiu po safari parką ir 2 valandos pramogų erdvėje ( SliNslide vandens čiuožyklos, lauko tinklinis, šaudymas iš lanko, dartai, stalo ir lauko žaidimai, aitvarai, lauko tenisas, krepšinis, žaidimų aištelė)

Kaina grupėms (12 ir daugiau)

Kaina suaugusiems
Kaina moksleiviams
Safaris 20 min.
6 eur
5 eur
Safaris 20min.+pramogos
12 eur
10 eur
Safaris 20min.+maitinimas
11 eur
10 eur
Safaris 20m.+maitinimas+pramogos
17 eur
15 eur
 
Visais rezervacijų ir informacijos klausimais geriausia kreiptis el.paštu:


SAFARI GIMTADIENIAI IR ŠEIMOS ŠVENTĖS

Kviečiame švęsti vaikų gimtadienius  ir šeimos šventes Safari parke.

Linksmam ir nuotaikingam gimtadieniui ar šventei siūlome : 

SAFARI GIMTADIENIS/ŠVENTĖ PICERIJOJE

 Linksmam ir nuotaikingam gimtadieniui/šventei siūlome 4 valandų apsilankymą Safari parke, kur visi vaikai galės praleisti puikią popietę gamtoje. Picos, safaris, daug erdvės žaidimams ir grynas oras.

4 val. Safari gimtadienio pasiūlymas:

- 20 min. Safari turas 

- viso 4 valandos Safari parke

- 2 val. pramogų erdvėje ( SliNslide vandens čiuožyklos, lauko tinklinis, šaudymas iš lanko, dartai, stalo ir lauko žaidimai, aitvarai, lauko tenisas, krepšinis, žaidimų aištelė)

-  tvenkinukas, baseinas, pliažas

- rezervuotas staliukas picerijoje

Kaina asmeniui - 15 eur.

Minimali grupė - 6 asmenys. Už maistą ir gėrimus mokama atskirai. Picų užsakymą geriausia suderinti prieš atvykimą. Privaloma išankstinė rezervacija ir apmokėjimas. 

Visais rezervacijų ir informacijos klausimais geriausia kreiptis el.paštu:

info@safariparkas.lt