• Lietuviškai

Apie mus

Apie mus

Safari parkas

Sveiki atvykę į Safarį Parką


Šiemet pradėsime jau trečią Safario parko sezoną. Ir labai džiaugiamės galėdami pasiūlyti dar daugiau gyvūnų ir dar daugiau pramogų.


Safario parkas

Aptvertame 50 hektarų kalvų, miškelių, pelkių parke rasite daugiau nei 200 gyvūnų - čia laisvai ganosi zebrai, danieliai, juodieji afrikos stručiai, Highland raguočiai, lamos, alpakos, muflonai, asiliukai, velso poniai, kupranugariai, buivolai. Kviečiame pažvelgti į gyvūnų pasaulį iš arti ir be jokių gardų, lyg jie būtų laisvėje.

Sėskite į vieną iš aštuonių safari parko Defender ir Pajero visureigių ir visai valandai leiskitės į nepamirštamą safari nuotykį.


Safario parko

Gyvūnai

Šie parko gyventojai atrodo tarsi pliušiniai žaisliukai ir yra ypatingai žaismingi. Šiuos neatskiriamus ponius, turo metu, visada surasite drauge.

Mažosios parko neklaužados. Be morkų į svečius eiti nesivarginkite, nes sulauksite piktų žvilgsnių. Gyvenimo moto: ,,Svarbu ne ūgis, o smūgis”

Išdidūs ir dailūs airių tinkeriai – vieni grakščiausių mūsų parko gyventojų. Kiaulpienę ir Kormeliją lengva atpažinti iš jų įspūdingų karčių ir meilios natūros.

Camelus bactrianus

Kupranugariai

Dar viena 2021-ųjų sezono naujiena. Ieškokite kupranugarių Afrikos saloje kartu su stručiais, zebrais ir buivolais.

Equus quagga chapmani

Zebrai

Tai didžioji 2021 metų mūsų parko naujiena. Labai laukiame Jūsų ir šių nepakartojamų gyvūnų akistatos. Tik atminkite, kad zebrai – pavojingi laukiniai gyvūnai. Grožėkites jais per atstumą 🙂

Dama dama

Danieliai

Seniausi ir gausiausi parko gyventojai. Baikštus, grakštus, išdidus gyvūnas. Nepakartojamas jausmas, kai randate drąsesnius, kurie nebijo prieiti prie visureigio ir net leidžia paliesti jų nosytę.

Bos taurus taurus

Highland galvijai

Garbanoti, kudloti ir labai raguoti 🙂 Labai mieli, bet pavojingi!

Ovis aries musimon

Muflonai

Viena iš sunkesnių safario turo užduočių – surasti ir nufotografuoti muflonus. Šie parko gyventojai yra didieji klajokliai. Tačiau dairykitės, važiuodami po Europos lygumas, ir tikrai rasite.

Vicugna pacos

Alpakos

Tai madingiausi parko gyventojai. Demonstruoja naujausias šukuosenų madas, didžiuojasi savo švariu ir lygiu kailiuku, vaikšto aukštai iškeltomis galvutėmis. Lyg ką tik būtų atvykę iš Milano.

Equus asinus

Asilai

Mielieji ir linksmieji parko teroristai. Visada darbuojasi poroje. Vienas užblokuoja kelią, kitas įkiša snukutį per langą ir pareikalauja savo morkų. Turėkite jiems paruoštą duoklę 🙂

Struthio camelus

Afrikiniai stručiai

Stručiai – tikrieji parko šeimininkai. Jų dydis ir galia pasimato tik privažiavus prie pat jų. Tol, kol Jūs mašinoje, galite jaustis saugūs, tačiau saugokite ausis ir pirštus! Tai pavojingiausias parko gyvūnas, kad ir kaip tai atrodytų neįtikėtina, todėl būkite atidūs ir laikykitės parko taisyklių.

Equus ferus caballus

Velso poniai

Išdykę, nenuoramos arkliukai, kurie visada suras progą ir galimybę su Jumis pasisveikinti. Saugokitės jų dantukų, ir viskas bus gerai.

Bubalus bubalis

Buivolai

Nors atrodo labai juokingi ir nekalti, nenuvertinkite jų ragų ir jėgos. Buivolai dar jauni ir visas jų ragų gražumas ir didumas pasirodys tik po kelių metų, tačiau jau dabar jie gali galingai pulti, na, bet morkos niekada neatsisakys 🙂

Lama glama

Lamos

Lamos – grakščios, spalvotos, pūkuotos ir su charakteriu, todėl turite tikrai pasistengti, jeigu norite jas sudominti 🙂 Lamų bandą sudaro net 8 lamos, jas rasite atskirame Pietų Amerikos kanjone, kur manome, kad jos jaučiasi lyg būtų Peru kalnuose 🙂

Ovis aries musimon

Juodanosės avys

Mielos ir juokingos. Turite jas pamatyti ir paliesti, įsitikinti, kad jos tikrai tikros 🙂 Avytes rasite iš visų pusių vandens apsuptoje mažųjų gyvūnų saloje, kur galėsite užeiti ir, jeigu pasiseks, paglostyti ir pamaitinti jas.

Triušiukai laisvai laksto po didelę teritoriją. Užeikite ir aplankykite juos. Prisėskite ant suoliukų ir stebėkite, kaip jie žaidžia, ėda žolę. Tai tarsi meditacija po sunkios darbo savaitės.

Safari Parkas

Naujienos

Safari parko dovanų kuponai, tai puiki galimybė padovanoti emocijų ir nuotykių pilną dovaną.
Safari parko dovanų kuponai, tai puiki galimybė padovanoti emocijų ir nuotykių pilną dovaną.

Padovanokite Safari parko dovanų kuponą. Maža dovana pilna didelių emocijų ir nuotykių visai šeimai. Tai ir iššūkis vairuoti visureigį bekele, ir adrenalinas matant ir jaučiant gyvūnus taip arti savęs, ir džiaugsmas matant vaikų ir draugų emocijas. Ir tai tiesiog gera diena gamtoje drauge su artimais žmonėmis.

Nauji parko visureigiai – Land Rover Defender
Nauji parko visureigiai – Land Rover Defender

Prie esamų Mitsubishi Pajero visureigių parko prisijungė ir 2 LandRover Defender visureigiai. Labai džiaugiamės galėdami pasiūlyti važiuoti Safari su šiais automobiliais. 

Nauji parko gyvūnai 2022 sezone
Nauji parko gyvūnai 2022 sezone

JJau atvyko didžioji dalis iš mūsų naujų gyventojų – šetlando poniai, mini ožkytės ir airių tinkeriai. Labai, labai laukiame kol galėsite juos pamatysite besiganančius parke 🙂

Atsiliepimai

Dėkojame už Jūsų atsiliepimus ir pastabas 🙂

Ieva

Nuostabios emocijos! Rekomenduoju tai patirti, bent kartą gyvenime🐂🐐🐎 (Daugiau atsiliepimų ieškokite mūsų FB puslapyje)

Ieva

Agnė

Pati šauniausia išvyka visai šeimai! (Daugiau atsiliepimų ieškokite mūsų FB puslapyje)

Agnė