Dažnai užduodami klausimai

Veikiame, jeigu lietus nestiprus. 

Dėl visų saugumo, negalime priimti lankytojų su šunimis. Ir į teritoriją įvažiuoti neleidžiame.

Rekomenduojame naudoti navigacinę sistemą, tačiau įrašykite ne adresą, o pavadinimą. Ir jeigu rodo keletą kelių pasirinkimų, tai visada rinkitės įvažiavimą nuo 121 kelio Anykščiai - Panevėžys/Troškūnai. Ties posūkiu į vieškelį pamatyti turite didelę reklaminę priekabą.

Įprasto safario metu važiuojate drauge su kitais parko lankytojais, jeigu jūsų grupėje mažiau nei 6 asmenys. VIP safario metu važiuojate tik Jūs, be kitų parko lankytojų. 

Taip, galite, tačiau visada parke veikiančioje picerijoje galite nusipirkti desertų, gėrimų, ledų ir pavalgyti skanių maklinėje krosnyje keptų picų.

Safaris trunka 30 minučių. Tačiau jeigu geras oras, rekomenduojame pabūti mūsų parke ir ilgiau. Vaikai galės pažaisti žaidimų aikštelėje, pašokinėti ant batutų, pamėtyti krepšinio kamuolį, ar pažaisti lauko tenisą. Tvenkinyje galite pasimaudyti ir galima sportinė žvejyba. Siūlome pasidaryti pikniką su šeima ir gerai praleisti laiką gamtoje, todėl planuokite pas mus praleisti iki poros valandų. Ir toliau galėsite važiuoti ir aplankyti kitas Anykščių krašto lankytinas vietas.

Taip. Galite apsistoti mūsų sodyboje 4 Lazy Seasons Spa&Rellax Villas. Daugiau informacijos www.4lazy.eu

Taip. Parašykite mums ir paruošime jums tinkamiausią pasiūlymą ir dovanų čekį.

Jiegu norite pamatyti tikrą gyvūnų gyvenimą, tai visada rekomenduojame atvažiuoti ryte (9-11val.) arba vakare (18-21 val.). Šiuo paros metu gyvūnai aktyviausi, ganosi, žaidžia ir nesislepia nuo dienos kaitros.