About

Triušiai

Triušiukai laisvai laksto po didelę teritoriją. Užeikite ir aplankykite juos. Prisėskite ant suoliukų ir stebėkite, kaip jie žaidžia, ėda žolę. Tai tarsi meditacija po sunkios darbo savaitės.

Juodanosės avys

Juodanosės avys

Ovis aries musimon

Mielos ir juokingos. Turite jas pamatyti ir paliesti, įsitikinti, kad jos tikrai tikros 🙂 Avytes rasite iš visų pusių vandens apsuptoje mažųjų gyvūnų saloje, kur galėsite užeiti ir, jeigu pasiseks, paglostyti ir pamaitinti jas.

Lamos

Lamos

Lama glama

Lamos – grakščios, spalvotos, pūkuotos ir su charakteriu, todėl turite tikrai pasistengti, jeigu norite jas sudominti 🙂 Lamų bandą sudaro net 8 lamos, jas rasite atskirame Pietų Amerikos kanjone, kur manome, kad jos jaučiasi lyg būtų Peru kalnuose 🙂

Buivolai

Buivolai

Bubalus bubalis

Nors atrodo labai juokingi ir nekalti, nenuvertinkite jų ragų ir jėgos. Buivolai dar jauni ir visas jų ragų gražumas ir didumas pasirodys tik po kelių metų, tačiau jau dabar jie gali galingai pulti, na, bet morkos niekada neatsisakys 🙂

Velso poniai

Velso poniai

Equus ferus caballus

Išdykę, nenuoramos arkliukai, kurie visada suras progą ir galimybę su Jumis pasisveikinti. Saugokitės jų dantukų, ir viskas bus gerai.

Afrikiniai stručiai

Afrikiniai stručiai

Struthio camelus

Stručiai – tikrieji parko šeimininkai. Jų dydis ir galia pasimato tik privažiavus prie pat jų. Tol, kol Jūs mašinoje, galite jaustis saugūs, tačiau saugokite ausis ir pirštus! Tai pavojingiausias parko gyvūnas, kad ir kaip tai atrodytų neįtikėtina, todėl būkite atidūs ir laikykitės parko taisyklių.

Asilai

Asilai

Equus asinus

Mielieji ir linksmieji parko teroristai. Visada darbuojasi poroje. Vienas užblokuoja kelią, kitas įkiša snukutį per langą ir pareikalauja savo morkų. Turėkite jiems paruoštą duoklę 🙂

Alpakos

Alpakos

Vicugna pacos

Tai madingiausi parko gyventojai. Demonstruoja naujausias šukuosenų madas, didžiuojasi savo švariu ir lygiu kailiuku, vaikšto aukštai iškeltomis galvutėmis. Lyg ką tik būtų atvykę iš Milano.

Muflonai

Muflonai

Ovis aries musimon

Viena iš sunkesnių safario turo užduočių – surasti ir nufotografuoti muflonus. Šie parko gyventojai yra didieji klajokliai. Tačiau dairykitės, važiuodami po Europos lygumas, ir tikrai rasite.

Highland galvijai

Highland galvijai

Bos taurus taurus

Garbanoti, kudloti ir labai raguoti 🙂 Labai mieli, bet pavojingi!