• Lietuviškai

Gyvūnai

Šetlando poniai

Šie parko gyventojai atrodo tarsi pliušiniai žaisliukai ir yra ypatingai žaismingi. Šiuos neatskiriamus ponius, turo metu, visada surasite drauge.

Ožkytės

Mažosios parko neklaužados. Be morkų į svečius eiti nesivarginkite, nes sulauksite piktų žvilgsnių. Gyvenimo moto: ,,Svarbu ne ūgis, o smūgis”

Airių tinkeriai

Išdidūs ir dailūs airių tinkeriai – vieni grakščiausių mūsų parko gyventojų. Kiaulpienę ir Kormeliją lengva atpažinti iš jų įspūdingų karčių ir meilios natūros.

Kupranugariai

Kupranugariai

Camelus bactrianus

Dar viena 2021-ųjų sezono naujiena. Ieškokite kupranugarių Afrikos saloje kartu su stručiais, zebrais ir buivolais.

Zebrai

Zebrai

Equus quagga chapmani

Tai didžioji 2021 metų mūsų parko naujiena. Labai laukiame Jūsų ir šių nepakartojamų gyvūnų akistatos. Tik atminkite, kad zebrai – pavojingi laukiniai gyvūnai. Grožėkites jais per atstumą 🙂

Danieliai

Danieliai

Dama dama

Seniausi ir gausiausi parko gyventojai. Baikštus, grakštus, išdidus gyvūnas. Nepakartojamas jausmas, kai randate drąsesnius, kurie nebijo prieiti prie visureigio ir net leidžia paliesti jų nosytę.

Highland galvijai

Highland galvijai

Bos taurus taurus

Garbanoti, kudloti ir labai raguoti 🙂 Labai mieli, bet pavojingi!

Muflonai

Muflonai

Ovis aries musimon

Viena iš sunkesnių safario turo užduočių – surasti ir nufotografuoti muflonus. Šie parko gyventojai yra didieji klajokliai. Tačiau dairykitės, važiuodami po Europos lygumas, ir tikrai rasite.

Alpakos

Alpakos

Vicugna pacos

Tai madingiausi parko gyventojai. Demonstruoja naujausias šukuosenų madas, didžiuojasi savo švariu ir lygiu kailiuku, vaikšto aukštai iškeltomis galvutėmis. Lyg ką tik būtų atvykę iš Milano.

Asilai

Asilai

Equus asinus

Mielieji ir linksmieji parko teroristai. Visada darbuojasi poroje. Vienas užblokuoja kelią, kitas įkiša snukutį per langą ir pareikalauja savo morkų. Turėkite jiems paruoštą duoklę 🙂