• Lietuviškai
  • English
  • Русский

Gyvūnai

Kupranugariai

Kupranugariai

Camelus bactrianus

Dar viena 2021-ųjų sezono naujiena. Ieškokite kupranugarių Afrikos saloje kartu su stručiais, zebrais ir buivolais.

Zebrai

Zebrai

Equus quagga chapmani

Tai didžioji 2021 metų mūsų parko naujiena. Labai laukiame Jūsų ir šių nepakartojamų gyvūnų akistatos. Tik atminkite, kad zebrai – pavojingi laukiniai gyvūnai. Grožėkites jais per atstumą 🙂

Danieliai

Danieliai

Dama dama

Seniausi ir gausiausi parko gyventojai. Baikštus, grakštus, išdidus gyvūnas. Nepakartojamas jausmas, kai randate drąsesnius, kurie nebijo prieiti prie visureigio ir net leidžia paliesti jų nosytę.

Highland galvijai

Highland galvijai

Bos taurus taurus

Garbanoti, kudloti ir labai raguoti 🙂 Labai mieli, bet pavojingi!

Muflonai

Muflonai

Ovis aries musimon

Viena iš sunkesnių safario turo užduočių – surasti ir nufotografuoti muflonus. Šie parko gyventojai yra didieji klajokliai. Tačiau dairykitės, važiuodami po Europos lygumas, ir tikrai rasite.

Alpakos

Alpakos

Vicugna pacos

Tai madingiausi parko gyventojai. Demonstruoja naujausias šukuosenų madas, didžiuojasi savo švariu ir lygiu kailiuku, vaikšto aukštai iškeltomis galvutėmis. Lyg ką tik būtų atvykę iš Milano.

Asilai

Asilai

Equus asinus

Mielieji ir linksmieji parko teroristai. Visada darbuojasi poroje. Vienas užblokuoja kelią, kitas įkiša snukutį per langą ir pareikalauja savo morkų. Turėkite jiems paruoštą duoklę 🙂

Afrikiniai stručiai

Afrikiniai stručiai

Struthio camelus

Stručiai – tikrieji parko šeimininkai. Jų dydis ir galia pasimato tik privažiavus prie pat jų. Tol, kol Jūs mašinoje, galite jaustis saugūs, tačiau saugokite ausis ir pirštus! Tai pavojingiausias parko gyvūnas, kad ir kaip tai atrodytų neįtikėtina, todėl būkite atidūs ir laikykitės parko taisyklių.

Velso poniai

Velso poniai

Equus ferus caballus

Išdykę, nenuoramos arkliukai, kurie visada suras progą ir galimybę su Jumis pasisveikinti. Saugokitės jų dantukų, ir viskas bus gerai.

Buivolai

Buivolai

Bubalus bubalis

Nors atrodo labai juokingi ir nekalti, nenuvertinkite jų ragų ir jėgos. Buivolai dar jauni ir visas jų ragų gražumas ir didumas pasirodys tik po kelių metų, tačiau jau dabar jie gali galingai pulti, na, bet morkos niekada neatsisakys 🙂